Březen 2011

Vypsaná Fixa byla...no prej dobrá:D A prázdniny? Totálně na nic...

12. března 2011 v 17:02 | Rafililie

Holla chicos!
Koncert? Wow! Atmosféra byla dokonalá! Pravej punkovej kocnert! Z podia jsem skákala...4 krát? :D Výborný! Potkala jsem tam lidi z tábora x lidí ze školy a dalších který prostě znám. Nicméně jsem byla strašně moc, ale fakt hrozně sjetá, opilá, 10 krát vykousnutá s kámošem a hlavně nenajedená, takže se ty promile pořádně projevily... Na písničku Trampolína jsme s nějakou holkou vylezly na podium a na "Skáčééééém!" jsme daly strašnýho jumpa:DD Domů jsem sice dorzila po čtyřech, ale komu to vadí žeano...:)
Dále mámide dneška do neděle jarní prázdniny Ojíždíme sice zítra, ale musím si ještě sbalit, všechno nakoupit atd. Tzn., že tady do neděle určitě nebudu. Bohužel to bude možná omezené ještě další cca. 3 dny kvůli poprázdninovému šílenství ve škole.
Užijte si, kdo jste z Prahy prázdky a nic si nezlomte, nevymkněte ani nic jinýho! :)
Hasta luego!

Dneská... Fixá!

10. března 2011 v 17:20 | Rafililie


Hello Everybody!
I když byl dnešek celkově dost nanic, pořád mi zbývá naděje! A tou je koncert Vypsaný Fixy! Určitě je znáte... Třeba Antidepresivní rybičku nebo Tramplína. Je to v Lucerna Music baru od 20:00 a kdyby někdo chtěl, může si za 180Kč koupit lístek na místě. Před tím ještě jdeme na... no... "Půjdeme ještě před tím ven?" chápete :D Od nás ze školy tam jde asi 30 lidí!:D ale já přímo jdu s kámošem (tralalá ples byl divokej, lalalá...) a kamarádkou. No, vzhledem k tomu, že vůbec nepiju, tak se nechci vidět, ale co. Zítra píšeme akorát biologii z 90ti stránek o vývoji žovota na Zemi, to se vsákne... Jestli tam někdo jdete taky, tak si to užijte jako já!

Adíos!

Prostě fotka z koncertu

9. března 2011 v 17:55 | Rafililie
Je to sice už půl nebo dokonce třičtvrtě roku, ale já jsem se k tomu dokopala až teď. Vzhledem k tomu, že jsem se stala realtivním šťaslivcem, přišla jsem tam jenom 2 hodiny před (já teda chodím vždycky takhle pozdě a většinou se mi takhle poštěstí, ale to bude asi mejma 155cm a chopností podlejzat lidi:D). A v jaký jsem byla řade před vysutým podiem? VE DRUHÝ! Přede mnou byl jenom Idiot VIP club, který tam poštěli půl hoďky před. A navíc jsem to ještě vykoumala a zala jsem si výraznou "pokrývku" hlavy v podobě zářivě růžových tykadel, který jsou vidět i ve tmě a tím jsem k sobě přilákala fotografa. Je to děsná fotka a vlasy mám teď hnědo černý, ale je to strašně vtipný štěstí pač fotek fanoušku je celkově asi jenom 10 a já jsem středem jedné z nich! YAY! :D
Here ya':


Btw: víte co je strašný? Že jedinej člověk, kterýho Billie na Twitteru 'followuje' je Lady Gaga...


16 years of Billie Joe

8. března 2011 v 21:41 | Rafililie |  Fan art BJ
Já bych hlasovala pro Good Riddance! Ale jenom na tomhle obrázku ;)


First thing... excuse! The second one? I'm a bad fan!

8. března 2011 v 17:33 | Rafililie
Ahoj všichni!
Chci se vám všem moc omluvit, za mojí více než dvouměsíční neaktitvitu. Bylo to hlavně kvůli zabavenému počítač a to zařídily moje opravdu časté průšvihy, týkající se převážně ilegálních záležitostí. Opravdu to není kvůli alkoholu, slušňáček je pro mě neznámé slovo a když už mám zvrhlý choutky, tak to trošku zextrémuju (ale nebojte, fěťačku tady na blogu nemáte. Myslím tu která "musí";))
Protože jsem neměla možnost trávit hodiny a hodiny na Facebooku, učila jsem se. Minulé pololetí totiž dopadlo o stupeň hůř než "prospěla" a to se musí změnit hlavně prot, že jinak mě čeká přestup na jinou střední. Asi si řeknete, co jsem to za idiota, že propadnu v 9. třídě, ale zkuste si "výběrovém Gymnáziu Budejovická" být člověk s názorem a upřímností. Ještě k tomu nejsem zrovna pylný student a to tomu dodává šťávu.
Co mě ale vůbec netáhlo k blogu byli samotní Green Day. Začala jsem je mít dost oposlouchané a navíc po dobu nemoci jsem začala sjíždět všechny staré punk a grunge kapely typu Ramones, Clash, Nirvana, Sex Pistols, The Hole atd. a začala jsem mít ten pocit, že Green Day opravdu zničili proslulost punku jako takového. Včera jsem napsala neskutečně dlouhý článek plný agresivních narážek a afetku a to mě zase uvedlo do tzv. 'be calm' (wear your bitch face jestli znáte:D). Tyhle kapely byly založena a rozpadli se dávno předtím, než jsem se já narodila a tudíž nemá cenu provolávat pouze 70. či 90. léta, ale žít přítomností. Nakonec, na jaký koncerty bych potom chodila? :) Tohle mě převážně přešlo, ale stále se nemůžu zbavit trnu v oku, kterým se stal (což bude asi shock) sám ó pan božský Billie Joe Armstrong.
Jde jednoduše o to, že pokud vás zajímá kapela jako taková a jste neodsuzující povahy jako já, tzv. prozřete a dojde vám, jak moc bychom spíš měli nazývat Billie Joe a Green Day. Přiznávám, bude to i tím, že poslední dobou mám hrozně v oblibě Trého a Billie vypadá jak mumie (a ještě k tomu chodí na kocnert Lady GaGa!!!) Hrabala jsem se mnoha backstage nahrávkách a našla jsem jedno, kde Tré říká"T+The one thing about Billie is he will snap and rip your head off if you point anything out at all other than how beautiful he is and how nice he looks today." a to v naprosto vážném podání. Od American Idiota se hrozně změnil a působí na mě jako "I'm the king of punk put you hands in the air and scream Billie Joe is God!" Ne, že bych ho vyloženě nenáviděla, ale mrzí, mě že i on sám se bere jako nejlepší z těch tří. Ale co, pořád nemůže být takový idiot jako je Jared Letto ;) :D.
Mimochodem! Je mi líto, ale jsem nucena vyřadit tyto affiliates, protože na blogu nebyli dokonce déle než já, neomluvili se a ani nikdy nenapsali... http://paranormal-stupidity.blog.cz , http://big-smile-please.blog.cz/ , http://nathalkasimova.blog.cz/ , http://lucy-culy-music.blog.cz , http://terry-cool.blog.cz/ a http://billie-joe.blog.cz/ .
Plus http://grafika-daysy.blog.cz/ , protože jednoduše nenacházím smysl, proč chodit na tvůj blog. Na grafiku máme rozdílné názory a nic jiného na blogu nemáš a navíc jsme si ani moc nerozuměly.
Tak já zdrhám za slepu mapkou a hyperbolou. Adíos!

Awesome as Fuck-New trailer

7. března 2011 v 22:54 | Rafililie |  Awesome as Fuck
Nový trailer k již očekávanému live albu "Awesome as Fuck" byl nedávno vypuštěn na svět, podívejte se sami: