Hlášky Mike

30. srpna 2010 v 13:52 | Rafililie
-"Píšeme muziku pro nás, jestli se líbí i ostatním lidem, tak je to dobrý."
-"Jestli moje dítě nebude rebel, nemůže být moje."
-"Budu si pamatovat rok 1994 jako rok který....byl na ho***.... "
-Na Good Riddance: Time of Your Life): "To, že jsme dali tuhle píseň na naši desku byla pravděpodobně nejvíc punková věc co jsme mohli udělat."
-"Green Day je jako sex, když byl dobrý, byl opravdu dobrý a když byl špatný . . . byl stále perfektní."
-(O Blink 182): "Vážně, prvně jsem byl šťastný za ně, ale teď jsem to shledal trochu podrážďující. Myslím si že trivializují (zlehčují, zjednodušují) to co mi děláme,a punk rock všeobecně. To je jako ukazovat zadek do obličeje něčeho nebo někoho kdo měl podstatu všeho v jedné věci. Nevzal si někdo z jejich členů někoho z MTV? Myslím tím, co je tohle pitomý chování? Ale jestli na ně nějaká skupina může být naštvaná potom to nejsou NOFX."
-"Mám dceru a ona je ta nejlepší věc která se mi kdy stala. Dala mi dobrou záminku sledovat cartoons (kreslené seriály)."
-"Všechny moje náboženské domněnky jsou základy Star Wars."
-"Takže, je některý z těchto zeleninových plodů kouzelný? Myslím tím když budu dřít touhle fazolí o moje chodidlo poběžím rychleji?"
-"Chci být zpopelněn. Nechci být zastrčenej v nějaké krabici. Možná mě budou pohřbívat vzhůru nohama a sázet semínka do mýho zadku."
-"Mám kolekci Rolex a diamantovou kolekci. Rád bych našel ten největší zatracenej diamant kterej kdo může najít, sníst ho a vybírat ho příštího dne z mé zadnice."
-,,Punk je něco, co se kolem nás pořád vznáší a proplouvá. Nějak to ale blíže vystihnout nelze a rozebírat to by byla blbost.''
-,,Většina lidí, kteří se mnou mluví, melou o ničem. Vždycky říkám, kurva, sklapni už! Někdy v duchu a někdy nahlas.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rafililie Rafililie | E-mail | Web | 30. srpna 2010 v 13:56 | Reagovat

:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama